Nie będę ukrywał, że program „Gwiazdy Rocka” nie był mi znany przed tym jak zespół taneczny, w którym pracuję jako even manager i tancerz został zaproszony do udziały w finale. Zaproszenie dostaliśny od Adama Kartynioka, finalisy prograu dla rokowych wokalistów.

Występ w programi był hmmmm na pewno ciekawym doświadczeniem, jednak produkcja TVP a raczej TVP Rozrywka troszkę „różni” się od tego z czym można spotkać się na planie TVN czy POLSATU. Oczywiście nie spodziewałem się produkcji typu X Factor, jednak myślałem, że telewizja polska da z siebie troszkę więcej. Zdaje sobie sprawę, że budżet na taki program na pewno nie jest wysoki ale ten finał po prostu oglądało się źle.

Przykro mi, że finaliści, którzy naprawdę fajnie zaśpiewali, zostali w telewizji pokazani bardzo przeciętnie. Oglądając finał można było przypomnieć sobie jak wyglądała telewizja w latach 90tych, chyba, że taki był zamysł.

Ale dość o produkcji. Występ do finałowej piosenki Adama był bardzo fajnym przeżyciem. Adam ma kawał głosu i na żywo naprawdę brzmiał fantastycznie (stąd moje zdziwienie, kiedy oglądałem to w TV). Mam nadzieje, że program Gwiazdy Rocka jest początkiem jego wielkiej kariery. Samo przebywanie na planie i kontakt z muzykami był naprawdę miło spędzonym czasem, widać, że wszyscy wspierdali się wzajemnie i nie było między uczestnikami zawiści. Adam zajął ostatecznie 3 miejsce – ogromne gratulację i trzymam kciuki za dalszą karierę! Powodzenia!!

Zapraszam do obejrzenia nagrania (z telefonu – gdyż to puszczone w TV jest dużo gorsze jakości). Na filmiku możecie zobaczyć takżę Elę,Anitą i Luizę z naszej grupy tanecznej ATELIE.