Poznajesz nową osobę, dowiadujesz się jak ma na imię, gdzie pracuje, czy studiuje czy nie, jak tak to gdzie (i tak tego nigdy nikt nie pamięta) aż pada pytanie „gdzie chodzisz na siłownie?”. 

pobrane (6)

Właściciele siłowni proponują nam wspaniałe promocje, kilka klubów jednocześnie, najlepszy sprzęt, doświadczonych trenerów, innowacyjne zajęcia grupowe, baseny, sauny, opiekę dla dziecka i wszystko czego możemy sobie wymarzyć. Którym udało się to najlepiej i przyciągnęli tysiące klientów? Dziś przedstawiam Wspaniałą 8 Polskiej Siłowni.

pobrane (5)

 

McFit

Niemiecka sieć siłowni od 2014 roku pojawiła się także w Polsce. Aktualnie jest ich już 6 – 4x Warszawa, Poznań i Wrocław. Na świecie ponad 240 klubów.

Cena: 89 zł przy 12 miesięcznej umowie bez możliwości wypowiedzenia. Za wyrobienie karty i pierwsze wpisowe zapłacicie 90 zł.

Siłownie otwarte 24h na dobe

Brak prowadzonych zajęć fitness przez instruktorów – zajęcia z telebimem.

 

platiniumlogo2_2__400x400

Fitness platinium

Pierwszy klub powstał w 2008 roku w Krakowie. Firma znana jest z bardzo szalonej strategii walki o klienta. Wygrali wojnę cenową i stali się gigantem w Krakowie powodując tym samym upadłości innych firm. Aktualnie można ćwiczyć w 12 klubach w Krakowie, Skawinie, Radomiu i Zamościu.

Cena: 49 zł w wakacje. Regularna cena to 99 zł

Akceptowane są karty partnerskie typu multisport

 

 

anadolu-yakasi-spor-salonlari-jatomi-fitness-logo-319x255JATOMI fitness

Jedna z pierwszych sieciówek w Polsce. Aktualnie posiadają 37 klubów w Polsce w tym 7 w Warszawie, 3 w Krakowie, 3 w Poznaniu i 3 we Wrocławiu.

Cena: Stawki są tutaj indywidualne. Minimalnie zapłacicie około 130 zł za jeden klub – kilka klubów na jednej karcie wyjdzie Wam dużo drożej

 

 

academy

 

FITNESS ACADEMY

Firma ta podobnie jak Platinium zawładnęła jednym miastem i powoli rozszerza swoją działalność. Fitness Academy dysponuje 9 siłowniami we Wrocławiu i po jednej w Krakowie, Katowicach i Legnicy.

Cena: „Oferta specjalnie przygotowana dla Ciebie” – a w formularzu wypełniasz tylko z jakiego jesteś miasta – trochę zagadania z przed kilku lat. Maila z ofertą nie otrzymałem dalej tak więc cena karnetu jest tajemnicą.

Akceptują karty multisport

 

 

city

CITY FIT

Nie miałem żadnej styczności z tym klubem jednak strona internetowa zachęca mnie bardziej jak strony innych sieciówek. City Fit to 8 klubów w Polsce i myślę, że na tym nie poprzestaną, gdyż niska cena karnetu na pewno pomoże im przyciągnąć chętnych.

Cena: 69 zł – różne lokalizacje mają różna stawki dlatego dobrze jest sprawdzić zanim zdecydujecie się na karnet.

 

 

 

caly

 

calypso  

Nie znałem tej firmy przed podjęciem się pisania tego posta. Ich oferta jest tak ogromna, że trudno to ogarnąć. Fitness, squash, basen, wspinaczka, zajęcia taneczne, sztuki walki, masaże i wiele innych. Calypso to bardziej kompleksy niż studia fitness. Jest ich 35 w całej Polsce.

Cena: Za zajęcia fitness około 100 zł – dobierają indywidualnie

 

images (1)

 

S4 

Typowo Warszawska sieciówka.  14 punktów znajduje się właśnie w stolicy, 3 inne w Toruniu, Gdyni i Białymstoku.

Cena: Im więcej miesięcy wykupisz tym taniej. Opcja 12 miesięcy płatne z góry – 66zł/miesięc, jeden miesiąc osobno 109zł.

Honorują karty multisport i inne

 

fabr

 

fit fabric

Kolejna „lokalna” siłownia. Tym razem witamy w Łodzi. W fit fabryk miałem okazję trenować i całkowicie polecam. Posiadają 6 klubów z czego jeden poza granicami Łodzi. W ofercie mają też squasha.

Cena: Opcja jak w S4 – im więcej kupisz tym masz taniej, jednak tutaj zapłacimy troszkę więcej. 159zł za jeden miesiąc – przy 12 miesiącach 108zł/miesiąc. Multisport akceptowany.

 

A Wy do którego klubu chodzicie?